אתרים

אתר באינטרנט הינו חלק משמעותי ואינטגרלי בחיי היומיום שלנו, לאינטרנט ישנה חשיבות רבה מאד על כל אדם ואדם בפרט, ועל בעלי העסקים המבקשים להיות נוכחים בו ולהציג את שירותים ואת מוצריהם, בעיקר.

בעוד בעבר היה לעסקים בודדים אתר אינטרנט והיתר השתרכו מאחור, כיום המצב הוא אחר לגמרי. עסקים רבים מבינים את הפוטנציאל האדיר של נוכחות עסקית באתר אינטרנט שיווקי תדמיתי או מכירתי, באמצעותו הם מחזקים את הקשר עם הצרכנים, מנגישים ומציגים את מוצריהם או שירותם, משתפים בתכנים ומאפשרים ביצוע פעולות דיגיטליות לצרכי מידע או רכישה מקוונת, בצורה ידידותית מאד, נוחה ומהירה ולאורך כל ימי השבוע ושעות היממה.

בשל העובדה כי כניסות רבות לאתרים מתבצעות באמצעות המובייל (סמארטפון) או הטאבלט ולאו דווקא דרך הדסקטופ (מחשב נייח), חשוב להנגיש את האתר בצורה רספונסיבית, כך שגודל התוכן, הפונטים (גופנים) והתמונות יותאמו לגודל המסך וסוג ההתקן בו האתר מוצג, ובכך, להבטיח חוויית משתמש טובה יותר.

בעזרת אתר רספונסיבי, יכולים המשתמשים לגלוש באתר בצורה נוחה וברורה, ללא צורך בהתאמת המסך או בצמצום התוכן. כמו כן, יכול האתר הרספונסיבי לסייע במניעת טעויות תצוגה ובשיפור חוויית המשתמש באתר.

אנו בקבוצת IPQ לומדים את הייחודיות של כל עסק ועסק, עוקבים אחר המגמות הטכנולוגיות המובילות לצד הכלים הכי חדשניים, חוקרים מתמקצעים, ומציעים לך פתרון משולב תחת קורת גג אחת.

איזה אתר נוכל להקים עבורך?