למה IPQ Group?

אתם יכולים למצוא לא מעט בתי תוכנה בארץ אשר מספקים שירותי פיתוח ברמה גבוהה מאוד, ובטח שואלים, למה דווקא IPQGroup ?

מה מיוחד בנו, ומה הערך המוסף שאנחנו מביאים?

אני אגיד לכם בכנות, בטוח אנחנו לא מתאימים לכל אחד, ורוב הסיכויים שאנחנו גם לא מתאימים למרבית החברות הגדולות שמחפשות שירותי מיקור חוץ תוכנה במובן הנפוץ שלו. אני גם לא יכול להגיד שאנחנו הכי זולים בשוק העולמי או שאנחנו חברה מאוד גדולה ומוכר בעולם.

אנחנו חברת בוטיק לפתרונות תוכנה עם השקפה שלא הכל מסתובב סביב מכירות וכסף, כמובן אנחנו רוצים להרוויח, הרי זאת המטרה לשמה מקימים חברה, אך אנחנו רוצים לעשות זאת מתוך עשייה של דברים אותם אנחנו אוהבים, ואחד הדברים שאנחנו אוהבים זה לראות את השותפים שלנו מקבלים את המוצר הסופי עם חיוך ולראות את המיזמים שלהם מצליחים עסקית.

ובכל זאת, אז מה הייחודיות שלנו?

אנחנו אוהבים יזמות טכנולוגית ואנחנו אוהבים ליצור אפליקציות, אז אל תופתעו למצוא מדי פעם בערב את מייסדי החברה יושבים מול מסך מחשב וכותבים קוד.
ולעניינינו, במהלך השנים ניסינו למצוא את התמהיל שיביא להצלחה של מיזם טכנולוגי, ומצאנו שקיימים שלושה גורמים מהותיים להצלחה של מיזם טכנולוג: 1. הבנת הצורך העסקי של השותף שלנו. 2. צוות מקצועי ומנוסה. 3. תקשורת חלקה בין כל הגורמים המעורבים.

אנחנו שמים דגש על שלושת הגורמים וגורמים להם לקרות הודות לתהליך הבא:

אנחנו נפגשים עם השותף החדש ושואלים אותו מלא שאלות על מנת להבין את הצורך העסקי שלו, את החזון שלו ואת הצרכים שלו וזאת כדי להציע את הפתרון האופטימלי.

הצוות שלנו מורכב מיועצים ומתכנתים מקצועיים ביותר הנמצאים בארץ, רומניה ובלרוס על מנת להבטיח רמה מקצועית גבוהה ביותר ומחירים תחרותיים.

אנחנו משתמשים במרבית ערוצי תקשורת מודרניים הקיימים בשוק. בארץ ובכל מדינה בה קיימת אופרציה אנחנו מחזיקים מנהלי פרויקטים מקומיים על מנת לאפשר תקשורת חלקה ואף מספקים שירות ותמיכה 24/7 במידת הצורך.

אנחנו אוהבים יזמות טכנולוגית ומכירים את המכשולים בהם נתקלים יזמים צעירים, ולא רק מסיפורים, אלא בעיקר מנסיונינו. ועל מנת לעזור ליזמים פיתחנו תוכנית ליווי ייחודית ל-IPQ Group העוזרת להבין את קהל היעד, לבנות תקציב ותוכנית עבודה, להגדיר את ה-POC או ה-MVP, לבנות ממשק חווית משתמש(UX) ועיצוב (UI), לפתח את המוצר, לעבור את שלב בקרת האיכות(QA), להשיק את המוצר וגם ייעוץ לגיוס השקעות.