אודות

אם יש לכם שאלה תמיד נשמח לעזור ! השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם.

החברה

אנחנו חברה צעירה עם צוות מקצועי ויצירתי. האופרציה ומרכזי פיתוח שלנו נמצאים בישראל ואירופה.

IPQ Group נוסדה על ידי אלכס וארתור, מתכנתים בנפש ויזמים טכנולוגיים המביאים ניסיון רב בתחום הפיתוח וניהול פיתוח מחברות בינלאומיות מובילות כמו ICQ, Checkpoint ו-Gett.

הצוות שלנו בנוי ממפתחי תוכנה, מנהלי פרויקטים, מאפייני UX, מעצבי UI, ואנשי QA מהשורה הראשונה ובעלי ניסיון רב בעבודה מול סטארטאפים וחברות מובילות.

ב-IPQ Group אנחנו מאמינים שההצלחה שלנו תלויה ישירות בהצלחה של השותפים שלנו, ובכל לקוח אנחנו רואים שותף. כדי להביא את ההצלחה אנחנו עושים את המירב כדי להביא לשוק מוצר איכותי ביותר ובעלויות תחרותיות.

אנחנו מדברים 4 שפות: עברית, אנגלית, רוסית, ואוקראינית ומשתמשים במרבית פלטפורמות מודרניות כדי ליצור תקשורת נוחה וחלקה.

אנחנו מספקים שירות ותמיכה 24/7 במידת הצורך ובהתאם לתכנית.

להבדיל ממרבית חברות בעלות מרכז פיתוח Offshore, חלק מהמפתחים שלנו נמצאים גם בארץ כדי לתת מענה שוטף וכמובן מנהלי הפרויקטים שלנו נמצאים בשבילכם בארץ לתקשורת חלקה ומענה מהיר.

מנהלי הפרויקטים שלנו מובילים אתכם לאורך כל הדרך, החל משלב גיבוש הרעיון ועד לתמיכה בלייב כולל עזרה בבניית תכולה לגרסה ראשונה, בניית תקציב ותוכנית עבודה, בחירת טכנולוגיות ושיטות עבודה המתאימות ביותר וכמובן מעקב שוטף על ביצוע העבודה בכל השלבים של הפרויקט.

הגישה הייחודית שלנו מבוססת על הבנת הצרכים העסקיים של השותף שלנו וצרכי משתמשי קצה(קהל היעד) אליהם מיועד המוצר ומאפשרת לבחור טכנולוגיה ומתודולוגית עבודה המתאימה ביותר לכל פרויקט על מנת לצמצם את זמן ועלויות הפיתוח.

הסיפור שלנו

לפני מספר שנים התבקשנו לייעץ ליזמים צעירים שהיו על סף מצב של ייאוש להגשים את חלומם ולבנות אפליקציה נחשקת, וראינו איך מחוסר ניסיון בתחום הטכנולוגי והעסקי הם נתקלו בבעיות רבות הקשורות בעיקר למחזור פיתוח אפליקציה והצעות מחיר לא שפויות שקיבלו מבתי תוכנה בארץ.

 

כאן נולד הרעיון לספק שירותי ליווי מקצועיים טכנולוגיים ועסקיים למיזמים בארץ כאשר עיקר מרכז הפיתוח ממוקם במזרח אירופה.

Accessibility Toolbar